01-205 Warszawa, ul. Młynarska 7zapytajogry.plinfo@spidor.pl

Women in Games Ambasador

Wpis 80 z 298

Miło nam poinformować, że dr Dominika Urbańska-Galanciak, Dyrektor Zarządzająca Stowarzyszenia Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego dołączyła do ponad 440 innych osób z całego świata, które tworzą społeczność ​​Women in Games.

Misją Women in Games jest wspieranie wszystkich ludzi z branży gier bez względu na to, na jakim etapie kariery się znajdują; przeciwdziałanie nierówności płci i dyskryminacji poprzez zapewnienie bezpiecznej przestrzeni do nawiązywania kontaktów społecznych, wymiany wiedzy i perspektyw w celu aktywowania zmian; zapewnienie ambasadorom możliwości wniesienia wkładu w konferencję, wydarzenia, nagrody, badania i globalną społeczność Women in Games.

Dominika: Cieszę się, że będę mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem związanym z pracą w branży gier wideo z ludźmi z całego świata. Moim głównym obszarem zainteresowań jest game based learning oraz ochrona małoletnich konsumentów w szerokim kontekście wykorzystania mediów interaktywnych. Jestem członkiem PEGI Board oraz Komitetu Konsultacyjnego Programu Safer Internet, a moja aktywność zawodowa w dużym stopniu poświęcona jest kampaniom społecznym dotyczącym bezpiecznego korzystania z gier i wykorzystania ich w szeroko rozumianej edukacji. Mam w związku z nową rolą jako ambasadorka Women in Games kilka ciekawych pomysłów. Liczę na to, że zarówno członkowie SPIDOR jak i inne podmioty działające w sektorze gier będą wspierać podejmowane przeze mnie inicjatywy.

Zachęcamy do zapoznania się z misją organizacji Women in Games, zapraszamy do udziału w konferencji i konkursach oraz śledzenie Women in Games na FB i Twitterze 😊

https://www.womeningames.org/

https://www.facebook.com/getWIGI

Menu